Cenově dostupné bydlení

Vítáme vás na blogu Henry konstrukce, kde vám představíme rychlou, cenově dostupnou a kvalitní možnost vlastního bydlení díky našemu jedinečnému systému ocelových konstrukcí.

Henry ocelové konstrukce lze díky  jednoduchosti a snadnosti montáže sestavit svépomocí, jelikož při jejich montáži není potřeba jeřábů či jiné mechanizace nebo si můžete ocelovou konstrukci nechat nainstalovat našim čtyřčlenným týmem montážníků, kteří celou konstrukci sestaví za pouhé tři pracovní dny.

Ocelové konstrukce v rozmontovaném stavu můžeme doručit na jakékoliv místo a v případě, že jejich montáž necháte na nás, zaručíme vám dodání konstrukce do 4 týdnů od samotného podpisu smlouvy a schválení projektové přípravy konstrukce.

Montáž ocelové konstrukce k základní desce je realizována pomocí kotevních šroubů nebo betonové patky. Velkou výhodou konstrukce je samonosný ocelový rám, který vám umožňuje velkou variabilitu při plánování vnitřní dispozice domu, lze si tak dle vašich konkrétních požadavků libovolně upravit sklon střechy či délku domu při zachování jeho šířky 6m.

A protože víme, že konstrukce je pouze prvním krokem k vašemu vysněnému domovu, přichází na řadu Henry House, kde vám můžeme poskytnout kompletní realizaci stavby na klíč, od projektové dokumentace až po veškeré vybavení. Naše firma již úspěšně realizovala řadu staveb v rámci celé ČR.

Pokud vás naše rychlé, cenové dostupné a kompletní řešení vašeho budoucího domova zaujalo, kontaktujte nás pro více informací. S našimi společnostmi Henry konstrukce a Henry houses je Váš vysněný domov na dosah ruky.