Pergoly a garážová stání z ocelové konstrukce

Nový produkt našeho sortimentu: pergoly a garážová stání

S potěšením vás můžeme informovat o rozšíření nabídky našeho sortimentu o pergoly a garážová stání, která budou dokonalým doplňkem a zároveň funkčním prvkem exteriéru vašeho bydlení.

Naše pergoly budou pro vaši zahradu představovat prvek, který dotvoří tu správnou atmosféru pro relax, rodinné oslavy, posezení s přáteli nebo může sloužit jako ochrana rostlin a květin před horkými letními dny či prudkým deštěm. Co se týče střechy, zákazník má na výběr mezi rovnou, sedlovou či pultovou. Střecha může být dle vašeho přání pokryta antracitovou střešní krytinou nebo je zde možnost využití obnovitelných zdrojů energie díky instalaci fotovoltaických panelů.

Kromě pergol nabízíme také garážová stání, která vám nemusí sloužit pouze pro bezpečné uschování vašeho vozidla či vozidel, ale v případě zájmu je možné část objektu zakrýt a využít další prostor jako sklad či dílnu. Garážové stání je dodáváno v elegantní antracitové barvě a každá střecha je opatřena lakovanými dřevěnými palubkami. Dále stejně jako u pergol je možné pokrýt střechu antracitovou střešní krytinou nebo využít úsporu nákladů za elektřinu a nechat si namontovat fotovoltaické panely.

Oba nově nabízené produkty jsou vyráběny z robustní ocelové konstrukce, montáž se provádí ručně a je zcela jednoduchá. Konstrukci vám doručíme v demontovaném stavu na místo, které si sami určíte.

Naše pergoly a garážová stání z Henry konstrukce jsou plně přizpůsobitelné vašim potřebám. Mohou být vyrobeny na míru a lze je natřít jakýmkoli odstínem barvy, aby se dokonale hodily k vašemu prostředí a stylu.

Pokud by vás naše nové produkty zaujali, neváhejte se na nás obrátit v případě jakýchkoliv dotazů. Věříme, že naše nové produkty představují dlouhodobou trvanlivou, a především funkční investici do exteriéru vašeho domova.