Dům z ocelové konstrukce: Rychlý, ekologický a cenově dostupný

Se slovem stavba domu si asi všichni představíme vysoce finančně i časově náročnou práci, která se obvykle neobejde bez různých komplikací, stresu, plánování a mnoho dalších ne zcela příjemných aktivit. Ale co když by Vám někdo řekl, že můžete mít svůj dům postavený za pár dní, ekologičtěji a s nižšími náklady, než jsou náklady související s výstavbou klasického cihlového domu? A co teprve kdybychom Vám řekli, že montované systému od Henry konstrukce toto všechno umožňují?

Rychlá montáž a nulová mechanizace

Hlavní výhodou montovaných staveb je bezpochyby rychlá montáž. Montáž ocelové konstrukce od firmy Henry konstrukce zabere pouze 2-3 pracovní dny oproti zděným domům, jejichž stavba trvá řádově týdny, měsíce nebo i roky. Další podstatnou výhodou je také to, že při montáži ocelové konstrukce není potřeba využití těžké techniky. Díky využití ocelové konstrukce si můžete pohodlí nového domova užívat již za pár dní.

Kdekoliv, Kdykoliv a dle Vašich představ

Další zásadní výhodou, kterou ocelové konstrukce nabízejí je flexibilita, a to jak z hlediska místa, času, ale i co se jejich úpravy týče. Ocelovou konstrukci jsme schopny doručit na místo, které jste si sami pro vaše vysněné bydlení vybrali a doba dodání při využití našich montážních dělníků se pohybuje do 4 týdnů. S Henry ocelovou konstrukcí se zkrátka meze nekladou. Pokud se totiž při samotné montáži rozhodnete pro úpravu šířky či délky domu, díky samonosné konstrukci jsou všechny tyto změny poměrně lehce proveditelné.

Vzhledově totožná a cenově dostupnější alternativa ke zděného domu

Dům postavený pomocí ocelové konstrukce je na první pohled nerozpoznatelný od klasického zděného domu. V případě, že dáte přednost ocelové konstrukci před zděným domem, nemusíte se obávat, že takto činíte na úkor kvality. S využitím ocelové konstrukce pro výstavbu rodinného domu lze dokonce upravit délku domu či sklon střechy dle vašich preferencí.

Mimo jiné přináší realizace montovaného domu oproti zděnému značnou úsporu nákladů. Montáž konstrukce lze provést pouze ve třech lidech, kdežto při výstavbě klasického cihlového domu je potřeba využití mechanizace, což je spojeno s většími náklady.

Ekologický Aspekt

Jak bylo zmíněno již v úvodu, díky Henry konstrukcím se můžete chovat ekologicky. Montované stavební systémy představují pro životní prostředí menší zátěž, jelikož je s jejich stavbou spojeno minimum odpadu.

Montované stavební systémy přestavují poměrně nový způsob výstavby domů, který nabízí rychlejší, ekologicky šetrné, a především relativně levnější cestu ke kvalitnímu bydlení a to přesto, že jsou postaveny z kvalitních a trvanlivých materiálů. Ocelové systémy Henry umožňují vskutku kvalitní bydlení, které je dostupné pro každého.