KONSTRUKCE HENRY WOODS

cena dle velikosti – pro více info nás kontaktujte

V dnešní době, kdy stále více lidí hledá spojení s přírodou, nabízíme ideální řešení v podobě našich dřevěných konstrukcí, které kombinují tradiční řemeslo s nejnovějšími technologiemi.

Dřevo – přírodní materiál pro váš domov:
Naše dřevěné konstrukce vyrábíme s láskou a dbalostí z vybraného, kvalitního dřeva. Tento přírodní materiál nejen dodá vašemu domu vřelost a autenticitu, ale zároveň garantuje trvanlivost a odolnost vůči vnějším vlivům.

Konstrukce na míru vašim snům:
Naše dřevěné konstrukce pro rodinné domy vyrábíme přímo na míru vašim přáním a požadavkům. Ať už si přejete moderní design nebo klasičtější vzhled, my vám pomůžeme vaše sny proměnit v realitu.

Masivní a odolné dřevostavby:
Dřevo je známo svou pevností a dlouhodobou životností, a proto je ideálním materiálem pro stavbu vašeho rodinného domu. Naše masivní dřevěné konstrukce jsou navrženy tak, aby vydržely generace a poskytly vám a vašim blízkým bezpečné a útulné zázemí.

Zkuste spojení tradice a moderního designu s Henry Konstrukce a objevte kouzlo života v dřevěném domě, kde se každý den cítíte jako na dovolené uprostřed přírody.

systém HENRY Woods – dřevěné rámy, umožní postavit jakokoliv stavbu velmi rychle za neuvěřitelně nízkou cenu.  Dodáme Vám naše prefabrikované dřevěné rámy, které umožňují postavit jakýkoliv tvar a velikost konstrukce. Napište nám nezávaznou poptávku.

Termín dodání po dohodě, dle množství

Systém je možné použít i pro projektované domy, nebo stavby s již vydaným stavebním povolením, kde klient požaduje výrazně snížit cenu a přesto mít zajištěné kvalitní bydlení. Náš systém je použitelný pro rodinné domy, rekreační objekty, garáže, zahradní domy či  cokoliv jiného.