PERGOLY A GARÁŽOVÁ STÁNÍ

Cena bez montáže: 99 000,- bez DPH
Cena včetně montáže: 124 000,- bez DPH
(Cena platí pro rozměry 3,6 x 6 metrů a výškou vjezdu 250 cm. Stojny jsou vyrobeny z jäklových profilů o rozměru 90×90 mm)

Dřevo nebo ocel?
V Henry Konstrukce věříme v sílu volby. Ať už dáváte přednost teplému a přirozenému vzhledu masivního dřeva nebo modernímu a elegantnímu designu naší ocelové konstrukce, máme pro vás ideální řešení.

Dřevěné pergoly a garážová stání:

Nabízíme pergoly a garážová stání vyráběná z kvalitního masivního dřeva, které dodají vaší zahradě či vjezdu autentický a tradiční charakter. Dřevo je výborný izolant a v letních měsících poskytuje příjemný stín. Každá dřevěná konstrukce je navržena s ohledem na dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Ocelové pergoly a garážová stání:

Pro ty, kteří hledají moderní a minimalističtější design, představujeme naše pergoly a garážová stání z ocelové konstrukce. Ocel je nesmírně odolná, vydrží desetiletí a je ideální pro ty, kteří hledají nízkou údržbu. Její hladký a lesklý vzhled dodá vašemu exteriéru sofistikovaný nádech.

 
Flexibilita a přizpůsobení na míru:

Ať už se rozhodnete pro kterýkoli materiál, naše pergoly a garážová stání vám nabízí možnost úprav na míru, tak aby dokonale odpovídaly vašim potřebám a estetickým představám.

Spojte se s námi a vyberte si pergolu či garážové stání, které bude dokonale ladit s charakterem vašeho domova. Naše dlouholeté zkušenosti a odbornost vám garantují výsledek, se kterým budete naprosto spokojeni.

Henry Konstrukce vám nabízí plně přizpůsobitelné pergoly a garážová stání. Jejich rozměry i barevné provedení lze upravit dle vašich potřeb a přání. Kromě toho, naše produkty vám nabízí široký výběr střešních konstrukcí, od rovných, přes sedlové až po pultové, přičemž každá z nich je upravitelná podle vašich preferencí.

Střechy našich konstrukcí lze vybavit lakovanými dřevěnými palubkami, antracitovou střešní krytinou, nebo dokonce fotovoltaickými panely pro zvýšení energetické efektivity.

Rovné střechy nabízí flexibilitu vytvoření více parkovacích míst spojením modulů, či možnost částečného zakrytí objektu a vytvoření uzavřené garáže, skladu nářadí nebo dílny. Pokud hledáte něco komplexnějšího a multifunkčního, můžeme opláštit vaše garážové stání a vytvořit tak plně uzavřený prostor dle vašich potřeb.

Samotná montáž konstrukce  je velmi jednoduchá, probíhá ručně, bez potřeby jeřábů či jakékoliv mechanizace. Ocelovou konstrukci v rozmontovaném stavu jsme schopni dopravit na jakékoliv místo.